BioOne

Матеріал з Informatio-WIKI
Перейти до: навігація, пошук

Інформаційна система BioOne, заснована в 1999 році, є некомерційною науковою організацією видавництво, яке працює у співпраці з більш ніж 140 некомерційними установами та інституційними видавцями, 4000 науково-дослідними інститутами. Для наукової спільноти BioOne пропонує три інформаційних продуктів:

  1. BioOne Complete - Головна коллекція періодичних видань системи BioOne, що започаткована у 2001 році, на даний час включає 169 видань з 128 некомерційних товариств, асоціацій, музеїв, науково-дослідних установ, а також університетськими видавництв. 75% назв періодичниих видань колекції мають ISI рейтинг та 45% назв періодичних видань колекції, доступні в Інтернеті виключно через BioOne. BioOne Complete забезпечує наукове співтовариство актуальною колекцією провідних та високоякісних видань у секторі біологічних та екологічних наук. Перелік періодичних видань колекції - за посиланням [1]
  2. BioOne OA - спеціально виділена колекція журналів відкритого доступу. На момент 08.2014 у колекцію входять 15 періодичних видань 12 видавців (Conservation International, Botanical Society of America та інші)
  3. Elementa - З 2013 року заснований новий науковий журнал відкритого доступу - Elementa: Science of the Anthropocene. Проект є результатом співпраці Бібліотеки Дартмутського коледжу з іншими інституціями. Журнал Elementa публікує оригінальні звіти про дослідження в області фізики та хімії Землі та біологічних систем; взаємодії між антропогенними і природними системами. . Детальна інформація на сайті [2] .